Apie mus

Apie mus

UAB ,,W&W Logistics” tai sparčiai auganti ekspedicinė/logistikos kompanija sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinius pokyčius ir lūkesčius krovinių gabenimo rinkoje, vadovaujasi klientų interesais bei siekianti sveikos partnerystės principus atitinkančių santykių su visais dalyviais.

UAB ,,W&W Logistics” kompanija užtikrina saugų Jūsų vertingų tarptautinių krovinių transportavimą bendradarbiaujant su CSL INSURANCE LTD, kurios draudimas bei žalų administravimas atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, apsaugo nuo visų netikėtų situacijų, sumažina bet kokią krovinių gabenimo riziką ir užtikrina Jūsų turto saugumą, bei galimų nuostolių padengimą.

Pagrindinė kryptis – tarptautinių krovinių gabenimas automobilių transportu. Krovinių gabenimą organizuojame iš Europos į Lietuvą, Skandinavijos šalis, Baltijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, NVS šalis bei iš Lietuvos į Europą, Skandinavijos šalis, Baltijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, NVS šalis.

Šiuo metu galime pasiūlyti transporto priemones su šiais parametrais:
Rinkinys, Mega, Standard Tent, Savivartis, Walkingfloor, Coilmulda, Šaldytuvai

Ekspeditoriaus atsakomybės draudimas

UAB ,,W&W Logistics” bendradarbiauja su CSL INSURANCE LTD, kurios draudimas bei žalų administravimas atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus , apsaugo nuo visų netikėtų situacijų, sumažina bet kokią krovinių gabenimo riziką ir užtikrina Jūsų turto saugumą, bei galimų nuostolių padengimą.